CZ
DE

Ladislav Podzimek - ocelové konstrukce, zámečnictví

Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, ocelové haly a prvky stavebního zámečnictví.

Naše firma se od samého počátku zabývá dodávkou a montáží svařovaných ocelových konstrukcí. Tyto konstrukce jsou vyráběny ve výrobních prostorách v Lišově a poté je dovážíme a montujeme přímo na stavbách. Jedná se ale nejen o výrobu velkých ocelových konstrukcí a konstrukcí ocelových hal, ale také o zámečnické prvky menšího charakteru, jako jsou ocelová schodiště, zábradlí a běžné stavební zámečnické prvky. Dbáme na kvalitu svých výrobků a služeb o čemž svědčí naše certifikace. Máme oprávnění vyrábět a montovat ocelové konstrukce ve třídě provedení EXC2 a EXC3 a oprávnění pro provádění svařovaných spojů výztuže ze svařitelné betonářské oceli a korozivzdorné betonářské oceli, prováděné ve výrobnách nebo na montáži.

 


 

Certifikáty

Dne 20.12.2018 jsme obhájili všechny naše certifikáty a osvědčení ČSN EN ISO 9001:2016,  ČSN EN ISO 14001:2016. Na aktuální certifikáty a zprávy se můžete podívat na stránce "Certifikace".

Ocelové konstrukce vyrábíme a montujeme ve výrobních skupinách EXC2 a EXC3. 

ČSN EN ISO 17660

Dne 12.12.2017 jsme nově získali oprávnění pro svařování betonářské oceli dle ČSN EN ISO 17660.

Norma platí pro svařované spoje výztuže ze svařitelné betonářské oceli a korozivzdorné betonářské oceli, prováděné ve výrobnách nebo na montáži.

Přijmeme zámečníky a svářeče.

Do provozovny v Lišově přijmeme zámečníky a svářeče. Požadavkem je vyučen v oboru, platný svářečský průkaz pro EU, samostatnost, praxe výhodou. Nástup možný ihned na plný pracovní poměr. Životopisy zasílejte na e-mail: info@podzimekcb.cz .

NABÍZÍME

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Stavební zámečnictví

Stavební zámečnictví

Reference

Reference

Certifikace

Certifikace

Naše zázemí

Naše zázemí

Kontakt

Kontakt
Copyright © 2006 - 2020 Ladislav Podzimek | ocelové konstrukce, stavební zámečnictví | www.podzimekcb.cz | GDPR